Skip to main content
austria

Jak można wypoczywać w Austrii?

Dla tych, którzy kochają kontakt z cennymi zabytkami, Austria bez wątpienia okaże się ciekawym celem wycieczki. Biura podróży od lat kuszą nas ciekawymi ofertami zwiedzenia Wiednia, nie brak też ciekawych propozycji dla tych, którzy wolny czas chcą spędzać w aktywny sposób.

Jak można wypoczywać w Austrii?

Możliwości jest wiele. Ten górzysty kraj może sporo zaoferować miłośnikom pieszych wędrówek oraz sportów zimowych. Urlop w Alpach to idealna oferta dla tych, którzy chcą się cieszyć przyrodniczymi skarbami oraz wspaniałymi widokami. Górskie jeziora, malownicze doliny i potężne szczyty – oto atrakcje, jakimi przyciąga Austria. Biura podróży mają też wiele ciekawych ofert dla tych, którzy wolą skupić się na cennych zabytkach.

W kraju, który jest jednym z ważniejszych ośrodków europejskiej kultury, na ich brak z pewnością nie można narzekać. Szczególnie ciekawym doświadczeniem dla miłośników historii i sztuki mogą się okazać wycieczki do Wiednia – miasta, które jako rezydencja Habsburgów, zyskało wyjątkową oprawę. Tu z perełkami dawnej architektury spotkać można się na każdym kroku, a w gronie zabytków zasługujących na szczególne wyróżnienie znajdują się takie skarby, jak: katedra św. Stefana, kościół św. Karola Boromeusza oraz pałac Hofburg. Z ciekawymi zabytkami można się też spotkać w Salzburgu, znanym z potężnej twierdzy oraz rodzinnego domu Mozarta.

Klauzula informacyjna

Administratorem Twoich danych osobowych jest:
EURO Group Krapkowice ul. 1 Maja 2 / 103 47-300 Krapkowice
rodo@eurogroup.com.pl

Przeczytaj
Polityka prywatności i wykorzystywania plików „cookies”  w Serwisie internetowym