Firma EURO Group została założona w roku 2009 i działa na terenie całej Polski. Siedziba firmy znajduje się w Krapkowicach, plus dwa oddziały, które mieszczą się w Krzyżanowicach i Kluczborku. Nasi pracownicy są doświadczonymi menadżerami i ciągle podnoszą swoje kwalifikacje, by dla dobra firmy dawać z siebie wszystko i ją ciągle rozwijać.

Jako agencja pośrednictwa pracy specjalizujemy się w usługach skierowanych do osób poszukujących pracy jak i do firm chcących pozyskać pracowników do realizacji swoich inwestycji. Nasza wiedza i doświadczenie gwarantuje klientom odpowiedni dobór wykwalifikowanych pracowników, a kandydatom poszukującym pracy, zatrudnienie najbardziej odpowiadające ich doświadczeniu.

Dysponujemy ofertami pracy dla pracowników w sektorze budowlanym jak i metalurgicznym i elektrycznym.  Zapewniamy umowę o pracę na warunkach obowiązujących w danym państwie.

Sprawdź dlaczego:

spełni Twoje oczekiwania.

NIE POBIERAMY OPŁAT ZA POŚREDNICTWO PRACY.

                                    EURO Group to nie tylko pośrednik pracy!!!

Motto Teamu EURO Group brzmi: DOBRO PRACONIKA TO WIELKA WARTOŚĆ !!!

Nasza firma pomaga również w załatwieniu formalności dotyczących pobierania zasiłku rodzinnego na dzieci ( Kindergeld) oraz  rozliczenia podatku rocznego (Lohnsteuer) dla osób pracujących w Austrii,  co oznacza pomoc w uzyskaniu wszelkiej dokumentacji i kierowanie do odpowiednich biur rozliczeniowych.